В Центрі культури та мистецтв Університету проведено вокальний конкурс "Голос Університету"

27 лютого для організації системи вдосконалення творчого та культурно-естетичного рівнів курсантів та студентів в Центрі культури та мистецтв Університету Рада курсантського та студентського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з Відділом виховної роботи та соціального захисту провели вокальний конкурс "Голос Університету".
У конкурсі взяло участь найкращі виконавці з усіх структурних підрозділів Університету, які виконували свої композиції у різних музичних жанрах. Варто відмітити, що ряд конкурсантів виступали акапельно.
Глядачам надзвичайно сподобався наповнений позитивом та патріотичністю захід. Вершили долі виконавців компетентне журі у складі якого були: переможець минулорічного конкурсу «Голос Університету» Назарій Кіцул, солістка вокально-інструментального ансамблю «Полум’яні серця» Уляна Дида та голова журі – диригент духового оркестру Університету Богдан Кладько.
Після тривалих і драматичних вокальних дуелей, журі визначило фіналістів Конкурсу, ними стали курсант 2-го курсу Інституту психології та соціального захисту Наталя Михайлова та студент 3-го курсу інституту цивільного захисту Павло Чаушьян.
У нелегкій вокальній боротьбі одностайним рішенням суддів перемогу виборола Наталя Михайлова.
У номінації “Голос глядацьких симпатій» перемогу отримав новостворений гурт “ЧіБо” у складі курсантів 1-го курсу Інституту цивільного захисту Роксолани Чіх та Романа Бояновського.
Переможці були нагородженні грошовими призами та грамотами. Найактивнішими вболівальниками виявились курсанти інституту психології та соціального захисту, за що отримали абонементи в аквапарк «Пляж».
По завершені заходу, журі відмітило, що не потрібно зупинятися на досягнутому, а йти до омріяної мети.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68