В Університеті відбулась IІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, курсантів та студентів «Екологічні аспекти безпеки життєдіяльності»

13-14 квітня в Університеті відбулась IІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, курсантів та студентів «Екологічні аспекти безпеки життєдіяльності». Конференція організована за ініціативи ЛДУБЖД, зокрема завідувача кафедри екологічної безпеки Карабина Василя, спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА і Фундацією "Європейський центр екології". 13 квітня відбулись такі заходи:
1. пленарне засідання, на якому було презентовано проект "Екотренди" (Олександр Волков та Оксана Лесів) та заслухано доповіді деяких учасників конференції;
2. секційне засідання №1 на тему: "Моніторинг та моделювання навколишнього природного середовища;
Економічні,освітні та інші аспеки еколгічноїЇ безпеки".
3. секційне засідання №2 на тему: "Екологія та екологічна безпека";
4. секційне засідання №3 на тему: "Екологічні аспекти оцінки діяльності промислових підприємсв та раціональне використання природних ресурсів";
5. пленарне засідання, що включало звіти кервників секцій, обговорення проекту рішення конференції та підведення підсумків, закриття конференції.
На думку керівників секцій, найкращими визнано виступи курсантів та студентів ННІЦЗ: Олійник Юлії, Пляцко Тетяни, Катасонової Анни, Юлії Заєць, Афонової Олени, Тур Наталії, Прищепи Христини, Романишин Христини, за що вони отримали цінні призи від організаторів. Усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68