В Університеті відбулася зустріч випускників 2006 року

В Університеті відбулася зустріч випускників 2006 року
4 червня, до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали випускники 2006 року. Ці люди творили історію нашого навчального закладу, своїм серцем і розумом примножують славні традиції сьогодні.
Проректор університету Роман Ратушний  привітав випускників від імені ректорату навчального закладу, подякував, що знайшли час завітати до рідної Альма-Матер. В свою чергу випускники подякували колективу університету та пообіцяли, що через 5 років зберуться знову.
Для випускників Львів став рідним містом, адже тут вони гартувалися, здобували фах, і вперше випробовували свою дружбу на міцність. Запитуючи себе сьогодні, що ж об'єднувало цих людей під час навчання, в роки професійного становлення і нині, можна однозначно відповісти, - рідний навчальний заклад, який став для них другою домівкою, дав путівку в життя і залишив теплі спогади у вдячних серцях його вихованців.