У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців

Сьогодні, 18 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 426 фахівців, з них 19 із відзнакою.
155 випускників також отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра.
Загалом у 2015-2016 навчальному році Університет здійснив близько 900 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня.
В урочистостях з нагоди випуску взяли участь народний депутат України Оксана Юринець, директор департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, ректор Університету Михайло Козяр, керівники СБУ, місцевих органів влади, національної гвардії, прикордонної служби, національної поліції, територіальних підрозділів ДСНС України, інших силових структур, служб та відомств, консульства Польщі в Україні та іноземні делегації.
Олександр Доценко побажав випускникам успіхів  у благородній справі служіння Українському народові та передав вітання від Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.
У вітальній промові до випускників ректор університету Михайло Козяр зазначив: «Ви зробили свідомий крок та обрали професію в основі якої закладені самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. Сьогодні кредит довіри Українців до ДСНС найбільший серед усіх державних інституцій. Саме ви завтра повинні виправдати довіру мільйонів наших співвітчизників, які очікують від вас допомоги».
Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Багато з них  продовжують родинні династії пожежних-рятувальників. Зокрема, серед них і Олександр Пінкевич, який сьогодні став молодим офіцером у славній родині пожежників.
"За період навчання ми отримали знання, які дозволять нам виконувати завдання щодо забезпечення безпеки людей.  Вже зараз ми дякуємо керівництву університету та науково-педагогічним працівникам  за плідну творчу працю і високий професіоналізм, за турботу, набуті знання. Із упевненістю можу стверджувати, що викладачі  зробили все необхідне, аби здобуті знання знадобилися нам у службовій діяльності, щоб кожен із нас відчував власну спроможність застосовувати їх для вирішення практичних завдань." – розповідає лейтенант Олександр Пінкевич.
 Упродовж свого існування навчальний заклад підготував понад 35 тис. Фахівців. Серед випускників є також відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу.
Представники влади відзначили, що Львівщина високо цінує професіоналізм, мужність, готовність завжди прийти на допомогу, які демонструють рятувальники під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф на теренах області.