Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності присягнули на вірність українському народові

1-го вересня, в День знань, курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові. Також, студенти - першокурсники проголосили урочисту клятву.Участь в урочистостях взяли Директор департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр, представники влади та громадських організацій, керівники територіальних підрозділів ДСНС України, міжнародні делегації,  батьки курсантів.
Ректор університету Михайло Козяр привітав першокурсників із знаковою подією в їхньому житті: «В складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та присягнули дбати про безпеку людей.  Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуєте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Ви повинні своєю повсякденною працею робити все можливе для зміцнення авторитету нашої Служби, яка має найбільший кредит довіри у людей».
Ректор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання людей, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави, рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. Свої вітання першокурсникам надіслав також Голова ДСНС України Микола Чечоткін. У ньому йдеться про те, що складання Присяги -  це момент високої довіри, яку суспільство висловлює молодому поповненню, момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, близькими та рідними.
Виголошуючи клятву, сьогодні до дружньої університетської  родини вливається свідоме молоде покоління. Юнаки та дівчата вступаючи до лав Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стають повноправними членами великої Альмаматер з могутньою історією, видатними випускниками, та нетлінною істиною "у єдності сила". Своїм сумлінним навчанням, натхненням та самовідданою працею наше студентство буде примножувати досягнення університету.
Настоятель церкви Пресвятої Богородиці о. Роман Великий поблагословив курсантів та окропив їх свяченою водою.
Цьогоріч на навчання до університету вступили представники з 19 областей України. Багато з них продовжують родинні династії пожежних-рятувальників.
Зокрема, Кравченко Павло,  з м. Київ розповів: "Мрію бути схожим на свого батька та брата. Усвідомлюючи яке вагоме значення має професія рятувальника для суспільства,я готовий перенести всі труднощі служби, щоб стати справжнім героєм."
Одразу після складання Присяги відбулося урочисте проходження особового складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.