В Університеті завершилась фінальна стадія V ювілейного відкритого конкурсу проектів. У фінальній частині участь прийняли 23 конкурсанти, які представили 16 проектів. В цьому році участь у конкурсі прийняли представники 7 навчальних закладів з різних регіонів країни, а саме: Одеський національний політехнічний університет, Національна академія державного управління при Президентові України, Сумський держаний університет, Київський національний університет будівництва та архітектури, НУ «Львівська політехніка», Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ Університет банківської справи.
Фінальне голосування визначило переможця, яким став представник Одеського національного політехнічного університету Сміцький Роман Сергійович із проектом «Об'єднана база даних стану здоров'я громадян»
Друге місце розділили між собою представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Герасимчук Андрій Ігорович з проектом «Створення 3D віртуального комплексу вивчення дисципліни пожежно-профілактичного циклу» та минулорічний переможець з Одеського національного політехнічного університету Малерик Роман Петрович з проектом «Полігон інноваційних технологій».
Три третіх місця розподілені між наступними учасниками: Янівський Богдан Богданович з проектом «Впровадження енергоефективних технологій при будівництві екомістечка (E-TOWN)» (НУ «Львівська політехніка»); Войтенко Аліна Вадимівна з проектом «Створення мобільного додатку «Юридичний калькулятор» (Сумський державний університет); Брода Анна-Марія Ігорівна з проектом «Інклюзивний навчальний центр інформаційних технологій «IT-lifestyle» у м. Львові» (Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ Університет банківської справи).
До складу журі конкурсу входили представники різних навчальних закладів, зокрема:

1. Завідувач кафедри технологій управління Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., професор
 ФЕЩУР Роман Васильович

2.Професор кафедри економічної кібернетики Львівського інституту Університету банківської справи, к.е.н., професор
 НОЗДРІНА Лариса Василівна

3.Доцент Одеського національного політехнічного університету, к.т.н., доцент
ТЕСЛЕНКО Павло Олександрович

4.Старший викладач кафедри управління Сумського державного університету, к.т.н., доцент
ЄВДОКИМОВА Альона Вікторівна

5.Проректор університету з науково-дослідної роботи, д.т.н., доцент, полковник служби цивільного захисту
РАК Тарас Євгенович – голова комісії;

6.Начальник інституту цивільного захисту, к.т.н., доцент, полковник служби цивільного захисту
РЕНКАС Андрій Гнатович – заступник голови комісії

7.Заступник начальника кафедри, к.т.н., майор служби цивільного захисту
ПРИДАТКО Олександр Володимирович – секретар комісії.

8.Заступник начальника кафедри, д.т.н., доцент, майор служби цивільного захисту
ЗАЧКО Олег Богданович