В для учнів із воєводста Підкарпатського м. Калнікова організовано та проведено екскурсію Університетом

В  для учнів із воєводста Підкарпатського м. Калнікова  організовано та проведено екскурсію Університетом
   03 листопада 2016 року для учнів із воєводства Підкарпатського м. Калнікова в рамках розвитку інтеграційних польсько-українських відносин, організовано та проведено екскурсію Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності, для того щоб молодь дізналась про особливості навчання та підготовки майбутніх рятувальників.
    Під час перебування на території навчального закладу відвідувачів ознайомили з історією Університету, його навчальною та матеріальною базою. Зокрема, вони побували в навчальних аудиторіях, бібліотеці, культурно-просвітницькому центрі, спортивному та атлетичному залах, відвідали музей історії навчального закладу.
  У ході екскурсії відвідувачів з Польщі ознайомили із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке щодня використовується не тільки під час навчальних занять, але й при ліквідації надзвичайних ситуацій. Також іноземцям продемонстровано комплекс невідкладних медичних заходів, які надаються особі, що раптово постраждала, під час екстремальної ситуації.
 Особливе захоплення у молоді викликало знайомство із базою психолого-тренувального полігону, де вони отримали можливість пройти своєрідне випробування пройшовши смугу перешкод. При цьому ситуація, яка відтворюється на смузі за допомогою штучного диму, у термічній зоні, світловими та звуковими ефектами, імітує роботу рятувальника в умовах реальної пожежі чи аварії. Таким чином, відвідувачі на власному прикладі переконалось, що професія «рятувальника» вимагає професійної підготовки, витримки та спеціальних фахових умінь і навиків, а також є вкрай необхідними задля безпеки життєдіяльності.