У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відбувся випуск курсантів та студентів

У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відбувся випуск курсантів та студентів

5 березня у Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД (м.Вінниця) відбувся випуск курсантів та студентів. 146 випускників навчального закладу впродовж двох з половиною років опановували професію рятувальника, здобували знання та відпрацьовували навички з порятунку людей та ліквідації надзвичайних ситуацій.

На урочистості з нагоди свята до Вищого професійного училища завітали начальник відділу освіти і науки Державної служби України з надзвичайних ситуацій Юрій Рись, начальник головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, заступник міського Голови Сергій Тимощук, перший проректор ЛДУ БЖД з науково-педагогічної роботи Мирослав Коваль, начальник ліцею цивільного захисту ЛДУ БЖД Михайло Клим`юк, представники органів місцевої влади, ветерани, батьки та рідні випускників, а також керівники навчальних закладів міста.

Урочистості з нагоди випуску розпочалися із внесення прапору Училища та виконання Державного Гімну України. Після чого почесні гості провели церемонію вручення дипломів.

Цього дня перше спеціальне звання «прапорщик» служби цивільного захисту було присвоєно 90 курсантам Вищого професійного училища ЛДУ БЖД. Кращі випускники отримали іменні годинники від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна. Вручив пам'ятні подарунки начальник відділу освіти і науки ДСНС України Юрій Рись.

На знак глибокої поваги та шани до захисників України, котрі боронили нашу державність в усі часи, курсанти молодших курсів поклали корзини квітів до Монументу СлавиВ рамках заходу також було відкрито та презентовано усім запрошеним нову навчальну аудиторію – комп`ютерний клас.

Завершилися урочистості заключним словом начальника Училища, який зазначив: «Вірю, що ви, дорогі наші випускники, через усе життя з честю й гідністю пронесете високе звання випускника Вищого професійного училища ЛДУ БЖД. Прикладом власного життя, самовідданою працею в ім’я нашої Батьківщини та професійними здобутками будете зміцнювати авторитет Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

На завершення випускники пройшли урочистим маршем, традиційно кидаючи у небо пригорщі монет «на щастя».