У ЛДУБЖД відбулись тренінги на тематику активного навчання та педагогічного лідерства за участю сертифікованих британських тренерів

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності спільно з Кінгстонським університетом (м.Лондон, Великобританія) продовжує впровадження міжнародного проекту за підтримки Британської Ради під назвою «Інтернаціоналізація вищої освіти».    Відтак протягом 14-16 березня 2017 року в приміщенні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було проведено спеціалізовані тренінги на тематику активного навчання та педагогічного лідерства в університетах за наступними модулями:
 ‘Active Learning: From Practice to Theory’
 ‘Blended ways to support Active Learning: Problem-based Learning and the Flipped Classroom’
 ‘Leading scholarly in higher education pedagogy’
 Тренінги спрямовані на розвиток комунікативних навичок, необхідних для педагогічного лідерства та успішного викладання з врахуванням кращого досвіду фахівців з Великобританії.
  В цілому, до участі у тренінгу було надіслано 95 заявок учасників, з-поміж яких було обрано 60, що були запрошені до безпосередньої участі. Зокрема, це представники наступних університетів: Київський національний торговельно-економічний університет, Сумський державний університет, Чернівецький національний університет, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Українська академія друкарства, Ужгородський національний університет, Черкаський державний технологічний університет, Український католицький університет, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Львівський національний університет імені Івана Франка, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ, Національний лісотехнічний університет України, Тернопільський Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Національний університет «Львівська політехніка».
  Тренінги надали учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування зі студентською аудиторією, незалежно від ситуації чи контексту, а також вправність з ефективного педагогічного лідерства.Семінари з зазначеної тематики було проведено за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів – Роберто Ді Наполлі та Сабріни Пома.
  Довідка: у 2016 році Львівський державний університет безпеки життєдіяльності отримав дворічний грант програми Британської Ради на розвиток партнерства з Кінгстонським університетом (м.Лондон, Великобританія) для здійснення заходів з мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії. Відтак з квітня 2016 року по квітень 2018 року здійснюється проектна співпраця, основними завданнями якої визначено:
• підвищення якості викладання та удосконалення процедур забезпечення якості викладання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відповідно до вимог нового закону про вищу освіту в Україні.
• розвиток студентського самоврядування та ефективного, прозорого, автономного університетського управління.
• сприяння інтеграції України в Європейський простір вищої освіти шляхом розробки і реалізації ефективних стратегій інтернаціоналізації у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, та поширення їх серед вищих навчальних закладів України.
  Візит представників Кінгстонського університету (м.Лондон, Великобританія) доктора Роберто Ді Наполлі та доктора Сабріни Пома є одним із чергових запланованих проектних заходів, націлених на проведення спеціалізованих тренінгів на тематику активного навчання та педагогічного лідерства з метою розвитку комунікативних навичок, необхідних для успішного викладання.   В рамках візиту додатково здійснено відвідування окремих лекцій науково-педагогічного персоналу ЛДУБЖД та обговорено напрямки подальшої реалізації проекту «Інтернаціоналізація вищої освіти».