Команда КВН "Кицюні" успішно дебютувала на V відкритому Фестивалі команд КВК вищих навчальних закладів ДСНС України

1 квітня в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбувся V відкритий Фестиваль команд КВК серед вищих навчальних закладів ДСНС України. У грі за високу нагороду взяли участь 4 команди: - «Зворотна тяга» – Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України; - «Українські рятувальники» – Національний університет цивільного захисту України; - «Кицюні» – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; - «5 караул» – Вище професійне училище ЛДУ БЖД (м. Вінниця). До складу журі входили: завідувач сектору організації культурно-освітніх та мистецьких заходів відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Роман Коваль, Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський, автор гумористичного шоу «Мамахохотала» Євген Новоселецький, актор шоу «Мамахохотала» Андрій Бережко та відома черкаська ведуча Ірина Тітовська. Учасники Фестивалю змагалися у трьох конкурсах: візитна картка, музичний біатлон, творчий конкурс. Загалом під час гри у залі панувала дружня, позитивна атмосфера, глядачі підтримували своїх фаворитів та не шкодували для них аплодисментів. Перед оголошенням результатів Голова Асоціації Віктор Доманський нагородив Дипломом та Кубком «За відданість КВК» заступника начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Інституту Олексія Хандуся. За підсумками гри КВК перемогу здобула команда «Українські рятувальники», ІІ місце та Кубок «Кращий музичний номер» отримала команда «Зворотна тяга», ІІІ місце та Кубок «Глядацьких симпатій» виборола команда «Кицюні», ІV місце та Диплом «За участь» і Кубок «За артистизм» отримала команда «5 караул»