В університеті відбулися фінальні змагання “Універсіади Львівщини з волейболу 2017р.”

З 24 по 26 квітня 2017р. в спортивному залі ЛДУБЖД відбулися фінальні змагання “Універсіади Львівщини з волейболу 2017р.”
У фінальній частині змагань зустрілися команди Університету Львівська Політехніка, Львівський державний університет фізичної культури, Львівський державний Лісотехнічний університет та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності .
За результатами змагань призові місяця здобули:
I місце - посіла команда Львівської Політехніки
II місце - Львівський державний університет Фізичної Культури