У Університеті відбулось розширене засідання кафедри Практичної психології та педагогіки

16 травня 2017 року відбулось розширене засідання кафедри Практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, на якому начальник сектору психологічного забезпечення відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи капітан служби цивільного захисту КОВАЛЬ Ігор Святославович представив результати дисертаційного дослідження на теми: «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДО ДІЯЛЬНОСТІ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Дослідження виконується під керівництвом доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника РУДЕНКО Лариси Анатоліївни, професора кафедри Практичної психології та педагогіки Університету.