24 травня 2017 року відбулося завершальне у 2016-2017 навчальному році засідання Міжкафедрального науково-методичного семінару з гуманітарних дисциплін Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту, на якому науковці інституту та гості виступали з доповідями, присвяченими  актуальним проблемам методики викладання, політології, соціальної роботи, соціології, культурології і т.д.
         Присутні на семінарі викладачі, студенти та курсанти ознайомилися з доповіддю «Соціальна робота та принципи деонтології в ній. Ідеальна модель застосування»  п.О.А.Рубай, радника Львівського міського голови. О.А.Рубай, яка протягом тривалого часу очолювала Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, окреслила актуальні проблеми соціальної роботи у Львові та означила перспективні напрямки підготовки майбутніх фахівців. Велике зацікавлення викликала частина доповіді, присвячена аналізу закордонного досвіду соціальної роботи, який О.А.Рубай вивчала під час службового перебування у Франції та Індії. Виголошення основних тез доповіді супроводжувалося мультимедійною презентацією. Обговорення доповіді тривало більш ніж півгодини.
        Підсумки засіданню семінару та його роботі у цьому навчальному році підвів звіт про роботу семінару доктора політичних наук, доцента, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи О.М.Шерман.