Курсанти Університету отримали посвідчення «Плавця-рятувальника»

Курсанти Університету  отримали посвідчення «Плавця-рятувальника»
Курсанти Університету отримали посвідчення «Плавця-рятувальника»

1 червня 2017 року на рятувальній станції смт Наварія-Нова доцентами кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт ЛДУ БЖД  Лоїком В.Б. та Штайном Б.В. спільно з працівниками Центральної рятувальної-водолазної служби у Львівській області було проведено кваліфікаційну атестацію на курсах цільового призначення за напрямом підготовки «Плавець-рятувальник» курсантів 3-го курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки у кількості 26 особи. Відповідно до навчального плану, кваліфікаційна атестація складалася з двох частин: 1- знання теоретичної підготовки; 2 - відпрацювання практичних навичків. Кваліфікаційна атестація з практичної фази проходила у п’ять етапів:
Перший етап - подача рятувальних засобів;
Другий етап – техніка рятування потерпілих на воді з використанням рятувальних засобів;
Третій етап – плавання на дистанцію 100 метрів змішаним стилем, утримування себе на поверхні води без допомоги рук, пірнання у довжину без спорядження. Четвертий етап – веслування на дистанцію 1000 метрів.
П’ятий етап – рятування потерпілого з використанням плавзасобу.
Після закінчення курсів курсанти отримали посвідчення «Плавця-рятувальника» та сертифікати відповідного взірця.