Українська Англійська

Пішов із життя заслужений ветеран пожежної охорони Микола Хорошок

Версия для печати
Пішов із життя заслужений ветеран пожежної охорони Микола Хорошок
Пішов із життя заслужений ветеран пожежної охорони Микола Хорошок
            12 липня 2017 року на 78 році пішов із життя заслужений ветеран пожежної охорони, людина, яка воістину стала живою легендою пожежно-рятувальної служби,  випускник та колишній працівник нашого навчального закладу, генерал-майор внутрішньої служби у відставці Хорошок Микола Андрійович.
            Після закінчення Львівського пожежно-технічного училища у період з 1962 по 1971 роки Микола Андрійович обіймав різні посади начальницького та викладацького складу навчального закладу. Під час служби в училищі приділяв багато зусиль для розвитку матеріально-технічної бази, зокрема у будівництві спортивних споруд. Приймав активну участь в організації спортивно-масової роботи, особливо пожежно-прикладного спорту. Почесний майстер  з пожежно-прикладного спорту.
          Колеги, друзі, ветерани та вся Університетська родина глибоко сумують з приводу смерті Миколи Андрійовича,  в особі якого поєднувались самостійність і широта поглядів, щире ставлення до людей та відповідальність, відданість і доброзичливість та висловлює глибокі співчуття рідним і близьким.
            Світла пам’ять про Миколу Андрійовича назавжди залишиться у наших серцях!

Коментарі

Шокуюче повідомлення в яке не хочеться вірити. Світла пам'ять про людину, яка для всіх нас була прикладом професіоналізма, патріотизма, культури поведінки.

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету