Українська Англійська

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 89 місце у рейтингу вищих навчальних закладів України за версією бібліографічної та реферативної база даних "Scopus".

Версия для печати
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності  посів 89 місце у рейтингу вищих навчальних закладів України за версією бібліографічної та реферативної база даних "Scopus".
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 89 місце у рейтингу вищих навчальних закладів України за версією бібліографічної та реферативної база даних "Scopus".
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів. Згідно бібліографічної та реферативної база даних "Scopus", до якої увійшли 137 кращих вишів України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 89 місце, та є єдиним серед навчальних закладів у сфері безпеки людини у цьому списку. Детальна інформація на: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B-f_-cO7hZO8vd9XN7jIr_QRQA3PwK1l... http://osvita.ua/vnz/rating/51741/

Дата: 

П'ятниця, 11 Серпень, 2017 - 13:15

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету