15 серпня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності розпочався Табірний збір 2017

15 серпня, з самого ранку, до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з усіх куточків України прибули молоді юнаки та дівчата для проходження Табірного збору 2017 року.

Цьогоріч, поповнюючи славні ряди курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності , поріг  навчального закладу переступили 140 абітурієнтів, з них - 25 дівчат.  У строю першокурсників є випускники ліцеїв та продовжувачі династій Рятувальників. «Змалку, дивлячись як батько одягає форму, я знала яким шляхом піду по житті – допомагати людям. Я пишаюсь тим, що маю змогу продовжувати справу свого тата у цьому навчальному закладі», - одягаючи погони курсанта, розповідає продовжувачка династії з м. Києва Анастасія Мартюк.

Протягом двох тижнів Табірного збору першокурсникам будуть допомагати адаптуватися до нових умов наставники-офіцери, які повсякчас будуть підтримувати та навчатимуть основам найгуманнішої професії у світі - Рятувальник. Увесь процес навчання та життєдіяльності першокурсників відбуватиметься під пильним контролем медичного персоналу та працівників сектору психологічного забезпечення Університету. Вони спільно із групою старшокурсників-психологів, вивчатимуть морально-психологічний клімат у колективі,  проводитимуть тестування, бесіди та здійснюватимуть заходи психологічного супроводу.

Ми віримо шо нове поповнення Університету виправдає надії і своїх батьків, і наставників-педагогів, які протягом кількох років будуть їх навчати, і керівництва нашого навчального закладу.