Українська Англійська

ЛДУБЖД

Святкування Дня Незалежності

Версия для печати
Святкування Дня Незалежності
Святкування Дня Незалежності

День Незалежності України у с. Цунів де зараз триває табірний збір Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшов активно, весело та у творчому руслі. На загальному шикуванні першокурсників, із цим величним святом, привітав начальник табірного збору полковник служби цивільного захисту Іван Мовчан. Навчально-стройові підрозділи мали змогу спробувати свої сили у спортивних змаганнях, які проводили викладачі Кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання.
По обіді курсанти продемонстрували плоди своєї творчої праці, взявши участь у Конкурсі художньої самодіяльності. Впродовж всього періоду перебування першокурсників у таборі, за наставництва працівників Відділу виховної та соціально- гуманітарної роботи, курсанти розвивали свої мистецькі таланти, та в колі однокурсників, між заняттями з стройової підготовки творили прекрасне.
Більше ніж самі учасники, за своїх вихованців переживали курсанти-психологи, котрі всіляко підтримували молоді таланти у творчих починаннях.
З імпровізованої сцени до глядацького залу лунали авторські рядки присвяченні воїнам АТО, патріотичні пісні, комічні репризи, танці та драматичні постановки. За рішенням компетентного журі, у творчому протистоянні перемогли чарівні дівчата взводу ЦЗ 15.
Дивлячись на таке свідоме, талановите, гідне поповнення рядів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності можна зробити висновки, що у нашої Неньки Батьківщини світле та щасливе майбутнє.
 

Дата: 

Четвер, 24 Серпень, 2017 - 23:15

Коментарі

Вони просто молодці ми ними гордимось!
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02