До Львівського державного університету безпеки життєдіяльності повернулись випускники 1992 року

Сьогодні, 26 серпня, вкотре до стін навчального закладу повертаються випускники, цього разу 1992 року випуску. Загалом того року випустилося 240 молодих фахівців 5-го та 6-го дивізіону, яких доля повела різними шляхами не тільки на території нашої держави, а й за її межами. Приємно й те, що командири цих дивізіонів - Штангрет Богдан Степанович та Афанасьєф Владислав Дмитрович також були присутні на цій теплій зустрічі. Крізь роки та відстань випускники повертаються до своєї Альма Матер аби віддати шани тим, хто колись плекав їхню любов до обраної професії та поділитись веселими спогадами курсантських років.