Українська Англійська

Курсанти Університету завершили навчальну практику

Версия для печати
Курсанти Університету завершили навчальну практику
Курсанти Університету завершили навчальну практику
Протягом навчального року, що минає курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  взяли участь у ліквідації 232 пожеж та надали практичну допомогу пожежно-рятувальним підрозділам Львівського обласного гарнізону, безпосередньо беручи участь у рятуванні людей, гасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.
Найчастіше курсанти здійснювали оперативні бойові виїзди на гасіння житлових будинків, квартир, гаражних та складських приміщень, підвалів, автомобілів та інших об’єктів.
Протягом навчальної практики, що проходила в 7-ми державних пожежно-рятувальних підрозділах Львова, на посаді начальника караулу, курсанти 4-го курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, взяли участь у ліквідацій пожеж та  наслідків 7-ми дорожньо-транспортних подій, у яких загинуло 5-ть осіб, та в одній некласифікованій події щодо вилучення загиблої особи з підземної комунікації.
Така практична підготовка є важливою та необхідною, оскільки дає можливість майбутньому керівнику-рятувальнику якісно оцінити ступінь ризику, передбачати можливу небезпеку для потерпілих осіб та самих рятувальників, аналізувати первинну оперативну обстановку і приймати необхідні управлінські рішення для першочергового рятування людей, гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших пригод.
Практичне навчання курсантів Університету з опануванням усіх необхідних знань, умінь та навичок є запорукою подальшого успішного виконання завдань за призначенням.
 

Дата: 

Середа, 27 Грудень, 2017 - 17:15

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету