Представники Університету взяли участь у заході присвяченому звітуванню діяльності департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації

Представники Університету у складі начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту Андрія Ренкаса, заступника начальника кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Дмитра Войтовича та курсантів і студентів п’ятого та четвертого років навчання відвідали захід присвячений звітуванню діяльності департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, який відбувся під головуванням одного із заступників ОДА – Гримак Ірини Ярославівни. У звіті т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Харчука Олександра Іванович щодо проведеної роботи за напрямком цивільного захисту основна увага була зосереджена на наступному: - підвищено рівень оснащення структурних підрозділів ДСНС України на території області; - поповнено запаси матеріальних резервів області в кількісному і якісному відношенні; - підвищено функціональність системи оповіщення населення та керівників відповідних структурних підрозділів в системі цивільного захисту області. Із негативної сторони було підмічено недостатню кількість сил на території області, функціонування яких спрямоване на забезпечення безпеки людей під час їх перебування на водних об’єктах. Слабким показником охарактеризовано заходи спрямовані на популяризацію, роз’яснення серед молоді основних понять цивільного захисту. Загалом звітну діяльність департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА охарактеризовано як задовільну у 2017 році, на засіданні, також були окреслені основні пріоритетні завдання на 2018 рік.