Курсант Університету став стипендіатом програми “Завтра.UA” благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука»

Курсант Університету став стипендіатом програми “Завтра.UA” благодійної організації  «Фонд Віктора Пінчука»

Вітаємо курсанта 4 курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту Сергія Порошенка із перемогою в  конкурсі стипендіальної програми “Завтра.UA” благодійної організації “Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива”.

Вперше учасник конкурсу від нашого Університету став стипендіатом програми “Завтра.UA” благодійної організації “Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива”. За результатами 3 турів Сергій посів 55 місце у загальному рейтингу серед 639 конкурсантів 2017-2018 року.

100 переможців конкурсу протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 гривень, а також матимуть можливість відвідати молодіжний форум «Завтра.UA», взяти участь у зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та долучитись до інших проектів Фонду.

Науково-дослідна робота  конкурсанта виконана на тему: «Фітотоксичність різних видів піноутворювачів». Керівник наукової роботи – доцент кафедри екологічної безпеки Наталія Гринчишин.

Дата:

П'ятниця, 11 Травень, 2018 - 14:00