До Університету завітали випускники 2008/2009 року навчання

До Університету завітали випускники 2008/2009 року навчання

9 червня 2018  року до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності повернулись випускники 2008 року. Через 10 років вони зібралися в стінах рідної Альма-матер аби поринути у той час, коли ще курсантами відкривали двері аудиторій та навчальних класів для того щоб отримати нові знання, відпрацьовували стройовий вишкіл здобуваючи професію гідну Людини. Минули роки, доля повела випускників різними стежками,та крізь час і відстань вони повернулись на рідний поріг, щоб віддати шану тим, хто формував, надихав та підтримував тодішніх курсантів на шляху до омріяної професії.  Гості оглянули навчальну та наукову базу Університету, відвідали музей навчального закладу, побували у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Всі були приємно вражені змінами, які відбулися у навчальному закладі за останні роки. Свого часу Папа Римський Іван Павло 2 говорив, що в молоді роки закладається « програма життя» людини. Спілкування з нашими випускниками свідчить про те, що наш Університет відіграв важливу роль у формуванні життєвої програми кожного з них.

Більше фото:https://dropmefiles.com/0NiEJ

Дата: