Українська Англійська

ЛДУБЖД

Практична підготовка курсантів у поєднанні з бойовою роботою пожежно-рятувальних підрозділів Львівського гарнізону

Версия для печати
Практична підготовка курсантів у поєднанні з бойовою роботою пожежно-рятувальних підрозділів Львівського гарнізону
Практична підготовка курсантів у поєднанні з бойовою роботою пожежно-рятувальних підрозділів Львівського гарнізону
10 червня близько 3-ї години ночі здійснено оперативний виїзд караулу у складі двох відділень для ліквідації пожежі в приміщенні стрілецького тиру по вул.Клепарівська 39А за підвищеним номером виклику на чолі із начальником караулу – викладачем-методистом караулу капітаном служби цивільного захисту Данильчуком І.З. По прибутті до місця виклику будівля повністю була охоплена вогнем. Прийнято рішення встановити автомобілі на пожежні водоймища та забезпечити безперебійне подавання води по рукавних лініях до автодрабин та колінчатих підіймачів. 
Паралельно на допомогу було піднято курсантів інституту пожежної та техногенної безпеки а також курсантів інституту цивільного захисту. Курсантів було розподілено по оперативних дільницях для гасіння тліючих осередків та розбору конструкцій покрівлі даху під керівництвом начальника навчальної пожежно-рятувальної частини полковника служби цивільного захисту Ковальчика В.М. Загалом на пожежі було задіяно 123 курсанти чергового підрозділу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та 22 курсанти чергових караулів навчальної пожежно-рятувальної частини.
Ввечері цього ж дня здійснено оперативний виїзд відділення на пожежу по вул. Підголоском 22 пожежа дачного будиночку на площі 5 м2. Відділення НПРЧ першим прибуло до місця виклику та оперативно ліквідувало пожежу ручним стволом Протек.
У весняний період здійснено 50 оперативних виїздів пожежно-рятувальної техніки навчальної пожежно-рятувальної частини на пожежі в екосистемах (трава, сухостій, торфовища), курсантський склад навчально-наукових інститутів у складі чергового підрозділу 8-м разів задіювався для ліквідації пожеж в екосистемах.
Загалом навчальною пожежно-рятувальною частиною з початку 2018 року здійснено 90 бойових оперативних виїздів, у яких курсанти отримали безцінний досвід для подальшого професійного виконання завдань за призначенням.

Дата: 

Вівторок, 12 Червень, 2018 - 17:15

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету