Сьогодні до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали випускники 1988 року. Ці люди понад 30 років тому залишили стіни Університету, щоб своєю наполегливою працею творити історію нашого навчального закладу, своїм серцем і розумом примножувати та возвеличувати  славні традиції і до сьогодні.
У повітрі панувала атмосфера ностальгії  та радості від зустрічі, захоплення від змін, що зазнав Університет за роки їх відсутності.
Гості оглянули  навчально-матеріальну  базу Університету, відвідали музей навчального закладу, побували у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці.
Для випускників Львів став рідним містом, адже тут вони гартувалися, здобували фах і вперше випробовували свою дружбу на міцність. Запитуючи себе сьогодні, що ж об'єднувало цих людей під час навчання, в роки професійного становлення і нині, можна однозначно відповісти, - рідний навчальний заклад, який став для них другою домівкою, дав путівку в життя і залишив теплі спогади у вдячних серцях його вихованців.

Більше фото:https://fex.net/307071736731

Дата: