Курсанти Університету показали високі результати на Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України

Курсанти Навчально-наукового інституту цивільного захисту Ковалюк Максим, Скрипка Андрій та Наумчук Роман взяли участь у змаганнях з Відкритого Кубка Асоціації гирьового спорту України в складі збірної Львівської області. За підсумками змагань команда Львівської області посіла третє загальнокомандне місце. В особистому заліку Скрипка Андрій посів третє місце в класичному двоборстві у ваговій категорії до 74 кг., Наумчук Роман посів друге місце в класичному двоборстві та виборов золото в довгому циклі у ваговій категорії до 87кг.
У ваговій категорії до 95 кг збірну Львівської області представляв Ковалюк Максим, який у важкому протистоянні виборов бронзу. Бажаємо нашим спортсменам і надалі високих результатів та нових перемог!