В університеті відбулося засідання Вченої ради

В університеті відбулося засідання Вченої ради
23 листопада 2018 р. відбулося засідання Вченої ради Університету. Засідання розпочав ректор Університету, професор Мирослав Коваль, який закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять нашого випускника, генерал-майора  Сергія Дмитровського, який дочасно покинув ряди рятувальників Львівщини.
На порядку денному засідання було ухвалення “Кодексу академічної доброчесності та корпоративної культури Львівського державного університету безпеки життєдіяльності”, нормативного документу, який встановлює загальні принципи, правила та норми етичної поведінки й стандарти корпоративної культури членів університетської громади. Крім ухвалення Кодексу, вирішено довести його зміст до всіх хто працює і навчається в Університеті та створити Положення про комісію з етики.
Вчена рада ухвалила “План наукової та науково-технічної діяльності Університету на 2019 рік”, затвердила теми кандидатських та докторської дисертаційних робіт та призначила наукових керівників та наукових консультатів ад’юнктів та докторантів.
Колегіальний орган нашого Університету присвоїв гриф Вченої ради та рекомендував до друку ряд навчальних видань.
Логічним завершенням оновлення складу Вченої ради стали вибори її голови. У таємному голосуванні члени ради одностайно віддали свої голоси на користь кандидатури ректора, профессора Мирослава Коваля.
Також таємним голосуванням обрано начальника начальника навчально-наукового інституту психології та соціального захисту. Ним став кандидат геологічних наук, доцент Василь Карабин.
  Ректор привітав молодих науковців Університету Андрія Гаврися та Романа Головатого, яким присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68