В Університеті відбувся “Cybersecurity Quest”

В Університеті відбувся “Cybersecurity Quest”
30-го листопада з нагоди Міжнародного дня захисту інформації кафедра управління інформаційною безпекою  організувала “Cybersecurity Quest” для курсантів і студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю  «Кібербезпека». Загалом участь у квесті взяли понад 20 курсантів та студентів.
За умовами квесту кожна команда мала пройти такі етапи: психолого-тренувальнуваний центр, навчально-спортивний комплекс та аудиторії навчального закладу, де виконували різні логічні і математичні задачі, демонструючи кмітливість та азарт до перемоги.
Перемогла команда "Зелених", яка виконала  усі завдання правильно та швидко, за що була відзначена подарунками.
Організаторами «Cybersecurity quest” були: доцент кафедри УІБ Шабатура Марія Миколаївна та магістри 5-го курсу Кордунова Ю.С., Хомич І.В., Войтович В.С.
Такі заходи є особливо актуальними сьогодні, адже сприяють загальному розвитку та ерудиції курсантів і студнетів, забепечують хороший мікроклімату у навчальних группах.