Студентка Університету посіла призове місце у ІІ етапі ХІХ Міжнародному конкурсі української мови імені Петра Яцика

8 грудня 2018 року курсанти та студенти нашого університету взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти. За його результатами студентка І курсу спеціальності «Філологія» Софія Федаш посіла призове місце. До Конкурсу переможницю готувала викладач кафедри українознавства Ірини Бабій.
Конкурс проводили відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 р. № 168 та з метою утвердження статусу української мови як державної.
У другому обласному етапі взяли участь 103 студенти з усієї області.
Зазначимо, відповідно до умов конкурсу, переможці обласного етапу будуть представляти Львівщину на фінальному (загальноукраїнському) етапі конкурсу, який відбудеться на початку 2019 року.