В Центрі культури та мистецтв Університету відбувся «Кубок ЛДУБЖД з КВН»

В Центрі культури та мистецтв Університету відбувся «Кубок ЛДУБЖД з КВН»
Дванадцятого березня в Центрі культури та мистецтв Університету відбувся «Кубок ЛДУБЖД з КВН».
У цій грі зійшлись у гумористичному поєдинку дуже різні колективи з усіх навчально-наукових інститутів Університету.
Дев’ять команд як студентські, так і курсантські продемонстрували неймовірне почуття гумору.
Команда КВН 4 курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту стала справжнім «відкриттям кубку». Хлопці досить потужно йшли усі 3 конкурси «Візитка», «Біатлон» та «Розминка», застосовуючи  стиль «реперського гумору», завоювали  глядацьку прихильність.
Отож, за підсумками гумористичних змагань перемогу здобула Команда КВН 4 курсу Навчально наукового інституту цивільного захисту. 2 місце - курсанти 4 курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки з відривом у півбала. А третє почесне місце здобули курсанти 1 курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки.
Кожна команда була нагороджена цінними подарунками та Кубком переможця від Ради курсантського та студентського самоврядування.