Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти

Версия для печати
В Університеті проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти
В Університеті проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти
11.04.19 на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти Залізничного району м. Львів. У рамках заходу керівників дитячих навчальних установ ознайомили з основними заходами щодо забезпечення безпеки дітей та працівників підконтрольних їм закладів у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. З вітальним словом та характеристикою основних небезпек виступили керівники районного відділу освіти, відділу цивільного захисту, а також представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Львівській області.
Програма заходу передбачала насичену практичну складову, в рамках якої гостям продемонстровано основні правила самозахисту у разі нападу зловмисників. За активної участі працівників кафедри промислової безпеки та охорони праці продемонстровано правила надання екстреної домедичної допомоги у різних ситуаціях. Гостям надано можливість практично відпрацювати вправи щодо серцево-легеневої реанімації, використовуючи навчальні тренажери. 
На базі навчальної пожежно-рятувальної частини проведено тренінг щодо особливостей застосування первинних засобів пожежогасіння та надано можливість взяти особисту участь у гасінні локального вогнища за допомогою симулятора.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету