В Університеті проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти

В Університеті проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти
11.04.19 на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проведено День безпеки для керівників закладів дошкільної освіти Залізничного району м. Львів. У рамках заходу керівників дитячих навчальних установ ознайомили з основними заходами щодо забезпечення безпеки дітей та працівників підконтрольних їм закладів у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації. З вітальним словом та характеристикою основних небезпек виступили керівники районного відділу освіти, відділу цивільного захисту, а також представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Львівській області.
Програма заходу передбачала насичену практичну складову, в рамках якої гостям продемонстровано основні правила самозахисту у разі нападу зловмисників. За активної участі працівників кафедри промислової безпеки та охорони праці продемонстровано правила надання екстреної домедичної допомоги у різних ситуаціях. Гостям надано можливість практично відпрацювати вправи щодо серцево-легеневої реанімації, використовуючи навчальні тренажери.
На базі навчальної пожежно-рятувальної частини проведено тренінг щодо особливостей застосування первинних засобів пожежогасіння та надано можливість взяти особисту участь у гасінні локального вогнища за допомогою симулятора.