Працівники кафедри управління інформаційною безпекою пройшли курс «Simplicity of Information Technology Infrastructure Library»

З метою покращення навчальної програми спеціальності «Кібербезпека» та інтеграції найактуальніших сучасних дисциплін у навчальний процес у співпраці з Львівським ІТ-кластером працівники кафедри управління інформаційною безпекою Паркасевич Марія та лейтенант Косиєв Олексій пройшли курс «Simplicity of Information Technology Infrastructure Library», який проводився на базі компанії «Softserve» упродовж 12-13 квітня.
Курс  призначений для сертифікації «ITIL Foundation» і базувався на бібліотеці ІТ-інфраструктури - найбільш прийнятому та визнаному набору знань для управління ІТ-послугами. Курс проводив перший сертифікований в Україні експерт ITIL, один з керівників компанії Softserve – Дмитро Савченко.
Отриманий досвід та знання будуть упровадженні в нових навчальних дисциплінах спеціальності «Кібербезпека».