Увіковічнено подвиг героя

Увіковічнено подвиг героя
З нагоди Дня пожежної охорони на мапі Білої Церкви з'явилась вулиця Максима Глазкова - випускника нашого Університету, який загинув при виконанні службових обов'язків. Життя пожежного – це завжди подвиг і саме Присяга в усі часи була символом і вираженням професійної честі, особистої гідності пожежника-рятувальника. До присутніх з вітальними словами звернувся начальник Головного Управління Василь Слободяник, подякувавши ветеранам пожежної охорони, зазначивши, що їх досвід є надзвичайно цінним для молодого покоління ря­тувальників. Присутні вша­ну­вали хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя у боротьбі з во­г­няною стихією та вклонилися пам’яті усіх загиблих пожежних, адже саме в місті Біла Церква тепер є вулиці героя - пожежного Максима Глазкова. Рішення про перейменування було прийнято міською радою і саме аварійно-рятувальний загін, в якому проходив службу Максим Глазков, відтепер знаходиться на вулиці, названій в його честь.