У випускників ЛДУБЖД почався цикл практичних занять на території Львівської нафтобази

Для курсантів випускних курсів розпочався цикл практичних занять із гасіння пожеж в резервуарах із нафтою та нафтопродуктами на території Львівської нафтобази ПАТ «Концерн Галнафтогаз». Сценарій розвитку пожежі та дії першого КГП моделюються у відповідності до наказу МНС України від 16.02.2004 № 75.
Під керівництвом викладачів кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Романа Сукача та Яреми Великого курсанти мали можливість ознайомитись із оперативно-тактичною характеристикою об’єкта, технологічним процесом зберігання нафтопродуктів, особливостями, що будуть впливати на організацію гасіння пожежі та ускладнювати цей процес. Практична фаза передбачає вирішення пожежно-тактичної задачі черговим караулом у складі двох відділень.
Для курсантів Університету такі заняття є дуже важливими, оскільки саме під час практичних відпрацювань теоретичних навиків випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності готуються до виконання службових дій за призначенням після закінчення начання.