Випускники Університету удосконалюють практичні навики

Випускники Університету удосконалюють практичні навики
З метою засвоєння набутих теоретичних знань на прикладах діючих об’єктів інфраструктури міста та у відповідності до навчальної програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за спеціальністю 6.170203 “Пожежна безпека” викладачі кафедри пожежної тактики та  аварійно-рятувальних робіт Роман Сукач та Ярема Великий організували та провели цикл практичних занять з пожежної тактики на нафтобазі №1 “ОККО” у Львові по вулиці Пластова,1 з курсантами (студентами) 4 курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки.
 У період занять з 7 по 14 травня старшокурсники мали можливість ознайомитися з оперативно-тактичною характеристикою цього об’єкта та за допомогою набутих на практиці навиків вирішувати пожежно-тактичні завдання з гасіння пожеж в резервуарах з нафтою та нафтопродуктами.