Привітання ректора Університету з Днем науки!

Привітання ректора Університету з Днем науки!
Шановні науковці, науково-педагогічні працівники, курсанти, студенти та ад’юнкти!
Щиро вітаємо з Днем науки!

День науки - свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими й робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і тяглість наукових традицій. У сучасному світі інтелектуальний ресурс є головним рушієм розвитку суспільства.
Сьогодні Україна має достатній потенціал для поступу пріоритетних наукових напрямів, серед яких фундаментальна наука, енергозбереження, раціональне природокористування, профілактика і лікування найпоширеніших захворювань, інформаційні та комунікаційні технології, нові речовини і матеріали. Ми створюємо правові, економічні та організаційні умови для активізації розвитку дослідницької діяльності у закладах вищої освіти, оновлення матеріально-технічної бази, стимулювання розвитку провідних наукових шкіл і становлення молодих талановитих кадрів у науці, підвищення соціального статусу науковців. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності по праву вважається не лише провідним навчальним закладом у сфері цивільного захисту, а й центром наукової думки. Цим святом вшановуємо здобутки й традиції як наших досвідчених учених, так і молодих та зовсім юних науковців. Ми пишаємося тим, що саме від наукового потенціалу кожного з нас, великої когорти вчених загалом залежить рівень і перспективи розвитку Державної служби України з надзвичайних ситуацій, регіону та України.
Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів на славу Науки та України!

Ректор Університету
професор Мирослав Коваль