У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась зустріч випускників 2004 року

18 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась зустріч випускників 2004 року.
Через 15 років 36 випускників завітали до рідної альма-матер.
Ці люди творили історію нашого Університету своїм серцем і розумом, переживали злети і падіння та вірно служили.
Проректор університету Іван Мовчан привітав випускників, адже саме він у курсантські роки був у них начальником курсу. Своєю чергою випускники подякували колективу Університету та обіцяли обо‘язково повертатися ще і ще.
Гості пройшлися територією Університету, радісно згадуючи минулі роки, побували у
церкві Покрови Пресвятої Богородиці, а також поклали квіти до пам'ятника Героям Чорнобиля.