До Університету прибула делегація з Кінгстонського Університету в рамках програми ERASMUS+

20 травня до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з академічним візитом прибули  професори Кінгстонського університету доктор Трейсі Коутс та доктор Роман Крещинській в рамках виконання програми ERASMUS+. Під час візиту заплановано лекційні та практичні занять, а також проведення 22 травня наукових семінарів на теми: «Why do the English continue to build in coastal areas at risk of flood or erosion? The challenges of a locally based collaborative approach to coastal development decisions» та «Polypyrazolylborates – potentials for soil and water remediation».
Такі лекції дають чудову можливість курсантам і студентам нашого Університету здобути неабиякий досвід та отримати хороші знання!