Українська Англійська

ЛДУБЖД

Курсанти Університету вдосконалюють практичні вміння щодо ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах

Версия для печати
Курсанти Університету вдосконалюють практичні вміння щодо ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах
Курсанти Університету вдосконалюють практичні вміння щодо ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах
Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт провели відкрите практичне заняття з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт». Заняття проводилось з курсантами та студентами взводу ПБ-31 на території навчально-тренувального полігону ЛДУБЖД за темою «Організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах».
Метою заняття було відпрацювати практичні навички із ліквідації аварій з небезпечними речовинами з використанням сучасного технічного забезпечення.
Заняття провели доценти кафедри Василь Лоїк та старший викладач Олександр Синельніков. На занятті відпрацьовувались три етапи. Під час першого етапу курсанти та студенти ознайомлювались з організацією аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, пов’язаних з виливом та викидом небезпечних хімічних речовин. Другий етап проводився в БФТКТ з відпрацюванням хімічної розвідки, ідентифікації небезпечних хімічних речовин та способів проведення деконтамінації. Після відпрацювання двох етапів на завершальному курсантами та студентами у складі відділень проводилась ліквідація аварії на хімічно-небезпечному об’єкті. В ході ліквідації аварії курсанти та студенти показали як самостійно організовувати та провести аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи при ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах.
Правильна практична підготовка особового складу є надзвичайно важливою складовою, яка допоможе протистояти загрозам, пов’язаних з викидом небезпечних хімічних речовин. Відповідний рівень технічного оснащення підрозділів підвищує почуття безпеки рятувальників та людей.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету