Рада курсантського та студентського самоврядування провела конференцію «STUDMEETING-2019»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
30 травня у приміщенні КПЦ відбулась конференція студентів та курсантів Університету «STUDMEETING-2019» Ради курсантського та студентського самоврядування. В рамках конференції голова РКтаСС Лах Діана та голови РКтаСС навчально-наукових інститутів презентували звіт діяльності та фінансів за 2018-2019 н.р. Також члени виборчої комісії РКтаСС оголосили результати виборів нового керівного складу Ради, який згідно з Положенням про РКтаСС почне діяти вже 14 червня 2019. Начальник відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Василь Крещишин разом з чинним головою Ради нагородили найактивніших самоврядуванців за версією 2018-2019 н.р. Новообраний керівний склад РКтаСС звернувся до громади студентів та курсантів з промовами та словами вдячності за підтримку і пообіцяли розвивати у наступному році все більше нових крутих проектів. Василь Крещишин подякував самоврядуванцям за плідний рік та побажав новообраному керівному складу сил та натхнення для нових ідей та звершень!