Останній екзамен випускників 2019

Останній екзамен випускників 2019
В Університеті розпочалась підсумкова атестація здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр денної форми навчання, яка складається з комплексного кваліфікаційного екзамену та захисту кваліфікаційної роботи.
Сьогодні відбувся перший комплексний кваліфікаційний екзамен з курсантами напряму підготовки «Пожежна безпека». Екзамен складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час першої частини екзамену курсанти розв’язували трирівневі тестові завдання як закритого, так і відкритого типів. На другому етапі екзаменаційна комісія перевірила рівень практичної підготовки, де випускники демонстрували свої професійні компетенції при роботі з пожежною автоцистерною, а також при виконанні спеціальних вправ на навчальній вежі: саморятування з 4-го поверху, підйом по висувній драбині, евакуація потерпілого тощо. Бажаємо випускникам сили, витримки та гарного завершення навчання.