Українська Англійська

ЛДУБЖД

Університет з робочим візитом відвідав Голова служби Микола Чечоткін та чеські рятувальники

Версия для печати
Університет з робочим візитом відвідав Голова служби Микола Чечоткін та чеські рятувальники
Університет з робочим візитом відвідав Голова служби Микола Чечоткін та чеські рятувальники
Сьогодні до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітала делегація Генерального директорату Пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки та Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Очолив іноземну делегацію Генеральний директор відомства Драгослав Ріба. У супроводі Ректора університету, професора Мирослава Коваля, Голова ДСНС Микола Чечоткін та чеські рятувальники оглянули матеріально-технічну базу, навчально-науковий центр інтелектуального моделювання безпечного майбутнього, Навчальну пожежно-рятувальну частину, психолого-тренувальний центр, музей навчального закладу, в якому знаходяться всі визначні пам’ятки історії Alma Mater.
Під час візиту делегації відбулося відпрацювання методики проведення командно-штабних навчань з магістрами та із залученням працівників інших служб. У ході проведення навчань учасники були поділені на три групи: місце події, штаб з ліквідації НС, комісія з ліквідації надзвичайної ситуації, керування та координацію навчань здійснювала контрольна група.
Метою проведення заходу є набуття управлінських умінь в роботі з ліквідації НС, ця методика є апробованою та гнучкою і може використовуватись для різних груп учасників, за основу взяті нормативні документи ДСНС України, методика ліквідації масових НС (згідно з системою Максім), в рамках набутого досвіду під час Міжнародних навчань EU-CHEAM-REACT.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету