Поповнення рядів докторів наук нашого Університету
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На базі Національного лісотехнічного університету доцент кафедри прикладної математики та механіки Лідія Дзюба успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.05.04 – машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт на тему «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ЗАСАД ВЕРСТАТІВ ДЛЯ РОЗПИЛЮВАННЯ ДЕРЕВИНИ». Колектив Університету щиро вітає колегу та бажає подальших творчих та наукових успіхів!