Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті відбувся щорічний конкурс «Стінного друку»

Версия для печати
В Університеті відбувся щорічний конкурс «Стінного друку»
В Університеті відбувся щорічний конкурс «Стінного друку»
Днями в Університеті відбувся щорічний конкурс «Стінного друку». Проведення заходу є важливою складовою інформаційно-пропагандистського забезпечення роботи з особовим складом Університету і має на меті формувати високі професійні та особистісні якості курсантів та студентів, а також підсумувати роботу редколегій навчально-наукових інститутів Університету протягом навчального року. Конкурс стінного друку Університету проводиться серед редколегій інститутів, які представляють визначені за результатами жеребкування тематичні стіннівки, фотогазети та сатиричні додатки. Кожен інститут на конкурсі представив по 3 тематичні стіннівки, фотогазети та сатиричні додатки, обрані згідно з попередньо проведеним жеребкуванням. Представлені на конкурс тематичні стіннівки, фотогазети і сатиричні додатки журі оцінювало за 5-бальною шкалою та визначало переможців серед редколегій інститутів у номінаціях «Краща тематична стіннівка», «Краща фотогазета», «Кращий сатиричний додаток».
До складу журі увійшли доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Харчук А.І., викладач кафедри українознавства Бабій І.В., начальник сектору зав’язків з громадськістю
Боднарчук В.В., заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Коваль І.С. та голова РКтаСС Корнєєва А.В.
Перемогу у номінаціях «Краща тематична стіннівка» і «Краща фотогазета» здобув Навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, а у номінації «Кращий сатиричний додаток» - Навчально-науковий інститут цивільного захисту.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету