В Університеті відбулася презентація проектів курсантів і студентів
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
На кафедрі управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій відбулася презентація проектів курсантів і студентів, які навчаються на І курсі за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Власні проекти студенти реалізовували протягом семестру в рамках вивчення дисципліни "Основи WEB-розробки". Студенти та курсанти презентували власні сайти різного спрямування: від створення сайту-візитівки улюбленого футбольного клубу до побудови інтернет-магазинів та он-лайн аукціонів. Студенти продемонстрували креативний підхід та творче мислення при втіленні в життя своїх перших проектів. Створюючи сайти, студенти використали сучасні засоби інформатизації з застосуванням мови розмітки HTML, CSS та JavaScript.