Представник ЛДУБЖД на Міжнародній конференції у Королівстві Нідерланди
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Олександр Лазаренко за підтримки програми Європейського Союзу «Expert of Exchange» взяв участь у щорічній Міжнародній конференції інструкторів з пожежної безпеки на базі Академії пожежної безпеки Королівства Нідерландів, м. Арнем.
Конференціяи присвячена питанням пожежі в будівлях, пожежогасінню, навчанню та тренуванню інструкторів у зазначених сферах та обміну досвідом.
Щоразу захід відбувається в іншій країні, а для учасників конференції це унікальна можливість познайомитись із новітніми методиками, техніками та інноваціями у галузі пожежогасіння.
Конференціяи присвячена питанням пожежі в будівлях, пожежогасінню, навчанню та тренуванню інструкторів у зазначених сферах та обміну досвідом.
Щоразу захід відбувається в іншій країні, а для учасників конференції це унікальна можливість познайомитись із новітніми методиками, техніками та інноваціями у галузі пожежогасіння.