В Університеті відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Конституції України

Ранок у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності розпочався із святкового шикування особового складу підрозділів інститутів з нагоди святкування Дня Конституції України.
«Щиро вітаю вас з визначним національним! Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаю успіхів і плідної праці на благо Державної служби з надзвичайних ситуацій та українського народу!»,- звернувся до курсантів та офіцерів Начальник відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Василь Крещишин.
Під акомпонимент духового оркестру Університету присутні виконали Гімн України та підняли прапори з нагоди цього знаменного свята.