В Інституті післядипломної освіти завершилося навчання в першому півріччі

В Інституті післядипломної освіти завершилося навчання в першому півріччі
У період з 24 червня по 06  липня  2019 року в Інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводилося заключне в першому півріччі навчання з підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, які представляли 8 посадових категорій.
Укотре слухачі  поповнили свої  теоретичні знання та практичні навички  із ліквідації надзвичайних ситуаціях на виробничих об’єктах, місцях з масовим перебуванням людей; набули нових умінь з прийняття рішень у ролі керівника формування цивільного захисту та вдосконалили свої навички щодо застосування засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту та проведення рятувальних робіт на водних об’єктах і надання домедичної допомоги у невідкладних станах. Також слухачі на практичних заняттях ознайомилися із системою безпеки на залізниці, важливим компонентом якої  є пожежні потяги; ознайомилися із забезпеченням пожежної безпеки на стадіоні «Арена Львів» та у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької тощо. Ці практичні навчання дали змогу слухачам засвоїти як правильно діяти під час ліквідації надзвичайних подій з дотриманням необхідних мір безпеки як для потерпілих, так і для рятувальників.
Після завершення навчання слухачі склали комплексний іспит із перевірки знань та отримали свідоцтва про завершення навчання.  Під час урочистого вручення свідоцтв  начальник Інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Слободяник Володимир Іванович побажав їм, щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та злагоди і добробуту в їхніх родинах.