Наукові працівники Університету взяли участь в інформаційному дні за участі Європейської Ради Інновацій

Наукові працівники відділу організації науково-дослідної діяльності – головний науковий співробітник Юрій Рудик і завідувач науково-дослідної лабораторії Віталій Петровський взяли участь в інформаційному дні за участі Європейської Ради Інновацій – European Innovation Council (EIC) – “EIC ROADSHOW”.

З метою забезпечення належного виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного та інноваційного співробітництва, Міністерство освіти і науки України 24 липня провело інформаційний захід за участі Європейської Ради Інновацій. Під час заходу було представлено інформацію щодо засад та особливостей функціонування  Європейської Ради Інновацій – European Innovation Council (EIC), а також практичний інструментарій, який використовується в ЄС з метою сприяння і стимулювання науково-технічної та інноваційної діяльності.
Метою діяльності ЄРІ є виявлення, розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його комерціалізації, виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво. Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку.
ЄРІ працює на новаторсько-орієнтованій основі і виступає унікальним осередком, де винахідник зможе зустрітись з інноватором, а об’єднавши зусилля (ідеї), поспілкуватися й віднайти інвестора.
З початком наступної програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт Європа, що розпочнеться на початку 2021 року очікується інтенсивна робота ЄРІ  щодо реалізації програми надання фінансової підтримки. При ЄРІ створено Фонд Європейської ради, основним інвестором якого до 2021 року буде Європейська комісія. Після 2021 року перелік інвесторів Фонду буде розширюватися.