Команда ЛДУБЖД взяла участь у змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

З 30 липня по 2 серпня представники команди нашого Університету взяли участь у змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту, що відбувалися у м.Тернопіль.  За першість змагалися представники 16 команд з різних куточків України. Всього 146 учасників, серед яких майстри пожежно-прикладного спорту, які вже не раз доводили свою майстерність та професіоналізм. Серед спортсменів є також 9 жінок, які змагалися поза регламентом, в особистому заліку.  Команда Львівщини, яка складалась із команди  Головного Управління ДСНС України у Львівській області  та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  посіла четверте загальнокомандне місце, а також наші спортсмени посіли третє місце у бойовому розгортанні. Бажаємо учасникам сили, терпіння та наснаги для подальших перемог!